Rusça Özel Ders Online Dil Kursu

Sizlere Yılların verdiği engin tecrübelerimiz ile Rusça öğretmeye hazırız ? Peki ya siz Rusça kurs almaya hazır mısınız ? Rusça özel derslerimiz ile ilgili bilgiler detaylı bir şekilde aşağıda verilmiştir Bu yazımızı okuduktan sonra Rusça online ve birebir özel ders almaya hazır olacağınızdan hiç şüphem yok.

Rusça Online Dil Kursu

Misyonumuz…

Tabuları Yıkıyoruz !

Türkiye’de ilk defa Rusça üzerinde hafıza tekniklerini ve unutma eğrisine bağlı çalışmaları uygulayarak Rus dilini öğretiyoruz.
Kısaca ; öğretmek ve unutturmamak prensibi ile çalışıyoruz.
Kaliteli ve karşılanabilir eğitim her insanın hakkıdır. Bu misyondan yola çıkarak sizlere yıllar içinde edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizle vereceğimiz kurs ile Rusça öğretmeye kararlıyız.
Üstelik alanında uzman hocalarımızdan eğitim görmek aynı zamanda ana dili Rusça olan hocalarımızla pratik yapmak isterseniz sizi online platformumuza bekliyoruz.
Hedefinize ve seviyenize uygun konu anlatımı, hafıza dersleri ve pratik derslerimizle Rusça öğrenmeden sizleri bırakmıyoruz.
Derslerimiz online ve birebirdir. Online Rusça kursumuz hakkında bilgi almak ve fiyat bilgisi için whatsapp destek hattı ile bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Hocalarımız ;

Mete :

Merhabalar ben Mete, 4 sene boyunca Moskova’da Rus Dili üzerine eğitim aldım ve yıllar önce kurduğum Ruscaderslerim.com üzerinden Rusça eğitim makaleleri yazarak siz değerli öğrencilerime eğitim vermekteyim. Karşılanabilir ve Kaliteli eğitim sizin de hakkınız diyorum ve sizlere birebir eğitim vermek için sabırsızlanıyorum.

   

Berfin :

Merhaba, ben Berfin, Rusça Öğretmeniyim. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Üniversite sonrası Moskova’da dil eğitimine devam ettim. Rusça derslerimizde görüşmek üzere.

   

Rusça özel ders kurs online

Ramazan :

Merhaba, ben Ramazan, Rusça öğretmeniyim. Kars Kafkas üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı mezunuyum, yüksek lisansımı Belarus Devlet üniversitesinde yaptım, bunun dışında 4 yıl yurtdışında yaşadım, slav kültürüne hakimim. Dil öğrenmedeki kültür bariyerini kolaylıkla kaldırabiliriz. Rus dili öğretmenliği konusunda, 2022 Türkiye ikincisi olmayı başardım. Standart derslerin sıkıcı olabildiğini ve unutulabildiğini biliyorum, bu yüzden hafıza yöntemleri ve beynimizin işleyişi üzerine 2 tane tez yazarak bu konuda kendimi donattım. Sonrasında hafıza sistemini Rusça öğrenimi üzerine uyguladım. Gayet başarılı sonuçlar almaya devam ediyorum. Dil nankör olmak zorunda değil artık, çünkü hafıza sistemi ile unutmanız mümkün olmayacak. Türkiye’de ilk defa Rusça üzerinde uyguladığım bu hafıza sistemi ile eğlenceli bir şekilde Rusça öğrenmeye hazırsan, ben çoktan hazırım.

   

Nazlı :

Merhaba ben Nazlı. Erciyes üniversitesi Rus dili ve edebiyatı bölümü mezunuyum. 6 yıldır aktif olarak her yaş grubuna Rusça öğretiyorum. Derslerde görüşmek üzere!

Zilya :

Merhaba, benim adım Zilya. Ufa Bilim ve Teknoloji Üniversitesinde Doğu medeniyetleri dalında okuyorum ve ayrıca pedagoji üniversitesinde İngilizce dil uzmanlığı okuyorum. Yüksek lisans ve master eğitimimi Türkiye’de almayı düşünüyorum.
İyi derecede Türkçe biliyorum. Rusça derslerimizde görüşmek üzere!

mesaj gönder